برند گینو

تاریخچه برند گینو پاریس (Guiot Paris) به بیش از پنجاه سال پیش باز می گردد هنگامی که رنه گینو موسس این برند در حال تجربه روش های پاکسازی عمیق پوست برای جذب و نفوذ مواد درمانی پوست بود.

در سال 1930 مهندس شیمی رنه گینو در آزمایشگاه خود به یک کشف باور نکردنی دست یافت: پاکسازی عمیق پوست باعث تسریع در جذب مواد تشکیل دهنده فعال در درمان می شود. او از تکنیک آب درمانی جهت پاکسازی عمقی پوست استفاده می کرد. روشی که با استفاده از الکتریسیته و یونیزاسیون پوست اکسیژن رسانی و پاکسازی می شود و در مرحله بعد به روش ماساژ سنتی با کرم ها، ژل ها و ترکیبات طبیعی مراقبت پوست جوان سازی انجام می شود. نتایج بدست آمده بسیار شگفت انگیز بود روشی که از آن به عنوان درمان انقلابی یاد می شد و این باعث افزایش اعتبار گینو در میان عموم مردم شد.

رنه گینو در سال 1963 برند Rene Guinot را تاسیس کرد، در سال 1972 مدیریت شرکت به دست دکتر داروساز ژان دانیل مادین افتاد و این همزمان بود با گسترس سالن های زیبایی گینو در دیگر نقاط دنیا.

روش های مبتکرانه گینو همچنان ادامه دارد از جمله می توان به درمان جدید آروماتیک صورت اشاره کرد، روشی که در آن از اثرات بیولوژیکی عصاره های گیاهان، همراه با روغن های گیاهی گرانبها و رایحه های طبیعی و تکنیک های دستی ماساژ به همراه تخصص حرفه ای پزشکان زیبایی جهت مراقبت و درمان پوست صورت استفاده می شود. روشی که یک موفقیت جهانی را نصیب گینو کرد.
روش نوآورانه جدید دیگر EPIL SMART نام دارد که یک روش موزدایی است با استفاده از رزین (صمغ) سرد انجام می شود.

گینو اکنون بیش از 1000 سالن زیبایی و اسپا در سراسر دنیا دارد و شعار معروف این شرکت این است: هر فردی پوست منحصر به فردی دارد و در مواجه با عوامل محیطی مانند استرس و ... واکنش منحصر به فردی نشان می دهد بنابراین هر فردی نیاز به مراقب و درمان ویژه خود را دارد.
گالری تصاویر

گینو، انقلاب درمانیگینو، انقلاب درمانیگینو، انقلاب درمانیگینو، انقلاب درمانی
☆☆☆☆☆
ناموجود
☆☆☆☆☆
ناموجود
☆☆☆☆☆
ناموجود
★★★★★
ناموجود