بی یلندا

بی یلندا (Bielenda) یک شرکت خانوادگی لهستانی است که در زمینه تولید محصولات مراقبتی طبیعی صورت، بدن و مو فعالیت می کند. باربارا بی یلندا فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه گدانسک در سال 1990 برند بی یلندا را بنیان نهاد. وی هدف خود را تولید محصولات زیبایی و مراقبتی بر پایه عصاره های طبیعی و ارگانیک و همگامی با طبیعت عنوان می کند. از آن جایی که ادامه طبیعت را می توان در بدن انسان یافت مراقبت از بدن ممکن نیست مگر با محصولات با کیفیت از دل طبیعت.

خانم باربارا بی یلندا در سفرهای تحقیقاتی خود با درخت ژینکو (کهن دار) آشنا شد، درختی با برگ های معجزه آسا که خاصیت درمانی فوق العاده ای دارد. در نهالستان های پرورش برگ ژینکو از هر 50 کیلوگرم برگ یک کیلو گرم عصاره بدست می آید و استفاده از عصاره برگ این درخت در محصولات بی یلندا با استقبال بسیاری رو به رو شد.

باربارا می گوید ما به دنبال یافتن گیاهان عجیب و غریب با قدرت استثنایی هستیم که نتایج قابل توجهی در مراقبت از پوست می دهد. لوازم آرایشی ما شامل مواد تشکیل یافته از عناصر، عصاره های گیاهی، میوه ها و گیاهان، خاک رس، جلبک های میکرونیزه، روغن آروماتراپی، عصاره خاویار، روغن های عجیب و غریب منحصر به فرد و بسیاری دیگر است. ما طبیعت لهستان را فراموش نمی کنیم بنابراین لوازم آرایشی ما شامل عسل، کهربا، نمک و یا نخود و همچنین بسیاری از مواد خام طبیعی و بی خطر است.

محصولات برند بی یلندا شامل بیش از 400 محصول آرایشی برای مراقبت از صورت، بدن و مو است و علاوه بر این خط تولید Bielenda Profesional صد و پنجاه محصول تخصصی برای عرضه در سالن های زیبایی و اسپا ها ارائه کرده است، محصولاتی با رایحه ای اغواگرانه که حس عمیق آرامش و ریلکسیشن را به ارمغان می آورد.

باربارا بی یلندا می گوید شعار ما این است: در حالی که باید به زیبایی زنان و طبیعت احترام بگذاریم، ما می خواهیم همه زنان بتوانند از زیبایی خود با استفاده از لوازم آرایشی طبیعی با کیفیت بالا لذت ببرند.
مسابقات زیبایی بی یلندا
مسابقات سالانه زیبایی بی یلندا


گالری تصاویر

بی یلندا، احترام به زنان و طبیعتبی یلندا، احترام به زنان و طبیعتبی یلندا، احترام به زنان و طبیعتبی یلندا، احترام به زنان و طبیعت